Ładowanie.. Ładowanie.. Ładowanie.. Ładowanie.. Ładowanie..

Wesprzyj nas

Szanowni Państwo,
uśmiech, zabawa, radość, wsparcie, miłość, zainteresowanie, opieka. To wszystko czeka na uczestników Obozu św. Jana Bosko!

W tym roku w Obozie weźmie udział 90 osób. Są to dzieci i młodzież w wieku od 7 do 17 lat. Każdy z nich ma swój powód, dla którego chce uczestniczyć w wyjeździe, dla niektórych obozowy tydzień jest już wieloletnią tradycją, na którą czeka się cały rok!

Wkładając już na kilka miesięcy przed wakacjami mnóstwo siły i pracy w organizację Obozu, staramy się przygotować wszystko tak, aby opłata za wyjazd nie była dla uczestników barierą. Niestety, okazuje się, że kwota zaledwie 600 zł dla części rodzin jest zbyt wysoka. Wielu naszych podopiecznych pochodzi bowiem z rodzin niepełnych, dysfunkcyjnych czy borykających się z problemami finansowymi.
Dlatego tak bardzo potrzebna nam Państwa pomoc!

Potrzebujemy zebrać kwotę, którą pozwoli pokryć koszty wyjazdu 20 najbardziej potrzebujących uczestników. Nie chcemy, żeby brak pieniędzy decydował o tym, że nie będą mogli oni spędzić wakacji podobnie, jak ich rówieśnicy, którzy mieli więcej szczęścia.

Każde Twoje wpłacone 10 złotych, to wdzięczność i uśmiech za podarowane lody, pamiątkowe zdjęcie z fotobudki, czy po prostu pyszne śniadanie.

Każde Twoje wpłacone 50 złotych, to nocleg i pełne wyżywienie dla jednego dziecka na dzień.

Każde 100 złotych to zapewnienie atrakcji w postaci wycieczek, warsztatów, a co za tym idzie czasu radości i zapomnienia o problemach, które chociaż na tydzień zostały w domu.

Każda wpłacona przez Ciebie kwota jest dla nas ważna, każda przybliża do celu, którym jest udział każdego z tych najbardziej potrzebujących!

Obóz, to nie tylko wakacyjny wyjazd. To szansa na zrobienie kroku w stronę lepszej przyszłości. Jak pokazują minione lata, podczas każdej edycji dzieją się małe, codzienne cuda, które dają nadzieję, że niezależnie od miejsca urodzenia i życiowej sytuacji można pięknie i świadomie żyć.

Do zebrania potrzebnej kwoty zostało niewiele czasu. To co?
Niech się dzieje dobro!
Będzie BOSKO!

Możliwości wsparcia jest wiele:
-darowizna wpłacona na konto Obozu
-wpłata na naszą zrzutkę organizowaną na portalu Zrzutka.pl
-przekazanie darowizn rzeczowych w postaci sprzętu sportowego, materiałów biurowych/plastycznych, zorganizowanie jakieś atrakcji w ramach obozu
-rozpowszechnienie informacji o Obozie poprzez udostępnianie informacji o Zrzutce i organizowanych akcjach

Dla wszystkich Państwa, którzy zechcą nas wesprzeć przygotowaliśmy szereg materiałów promocyjnych, chcemy by o Państwa dobrych sercach otwartych na potrzeby najmłodszych dowiedziało się jak najwięcej osób! Dlatego udostępnimy je Państwu, a my pozwolimy sobie także - za Państwa zgodą - podziękować Państwu publicznie w naszych mediach społecznościowych! Państwa przykład może być dla kogoś inspiracją!